Jaunākais VGK.LV forumā
Darbs ar KENTAUR
by VGK on Pr, 15/06/2026 - 10:27
Labdien, vai šeit ir kādi grāmatveži, kuri stādā ar grāmatvedības programmu KENTAUR INTEGRA? https://www.vgk.lv/forum/thread/123169-darbs-ar-kentaur
- Pieslēdzies, lai pievienotu komentārus
- Barotne: Virtuālais Grāmatvežu klubs
- Raksta avots

